Skupinové lekce Redcord

Skupinová lekce v unikátním závěsném systému Redcord, působí preventivně proti bolesti pohybového aparátu. Díky závěsným lanám dochází při cvičení k nejefektivnějšímu zapojení všech svalů těla. Cílem je zvýšit svalový korzet těla, snížit riziko úrazu. Terapie je zaměřená na posílení středu těla a zvýšení stability. Cvičení je sestaveno vždy s lehčí a náročnější variantou, tak aby bylo pro každého klienta přínosné.

Redcord Fyzijo v Ostravě Porubě

Skupinová terapie Redcord Medical

Po ukončení individuální terapie je velmi důležité pokračovat ve cvičení. Tělo a svalově nervový systém pohyby rychle zapomíná. Aby se bolest nevrátila a držení těla zůstalo stejné, pokračuje se ve skupinové terapii Redcord, která navazuje na individuální terapii. Každý klient dostane na míru vytvořený plán svého léčebného programu.

Cvičí se ve skupince max. 6 lidí pod vedením fyzioterapeuta, který individuálně dohlíží na správnost provedení a upravuje dle potřeby zátěž klienta. Lekce trvá 50 minut a je pro všechny věkové kategorie.
 
Rezervovat lekci


 

Skupinová lekce Redcord Active

Redcord Active již není zaměřen individuálně dle cvičebního plánu klienta. Každá lekce je však pečlivě sestavena fyzioterapeutem se zaměřením na určité partie těla, kdy fyzioterapeut zvolí náročnost, kterou daná skupina klientů bezpečně zvládne.

Při Redcord Active je kladen důraz na přesnost a kvalitu provedení. Lekci je vhodné navštěvovat jako preventivní cvičení a jako následné cvičení po individuální terapii a skupinové terapii Redcord Medical. Lekce trvá 50 minut a je určena pro všechny věkové kategorie. Počet je omezen na 10 osob.
 
Rezervovat lekci


 

Skupinová lekce Redcord Sport

Redcord Sport je náročnější skupinová lekce pro rekreační a výkonnostní sportovce. Provedení je rychlejší a klade se důraz na zvyšující se zátěž a obtížnost.


Redcord Sport je vhodné navštěvovat jako následné cvičení po skupinové lekci Redcord Active a jako doplňkový trénink pro zvýšení kondice. 
Lekce trvá 50 minut a je určena pro všechny věkové kategorie.

Počet je omezen na 10 osob.

 
Rezervovat lekci

Pravidla Fyzijo

Rušení lekcí

Pokud se nemůžete dostavit na individuální či skupinovou terapii, informujte nás telefonicky nebo e-mailem 24h předem. Pokud tak neučiníte, jsme nuceni Vám účtovat 75% ceny terapie.

Dochvilnost

Prosíme o dochvilnost na individuální i skupinové terapie. Svou dochvilností berete ohled na ostatní klienty. Děkujeme!

Co si vzít s sebou?

Na terapii si přineste pohodlné cvičební oblečení a dobrou náladu. Těšíme se na Vás!