Proč Redcord terapie?

Jedná se o cvičení v labilním prostředí s vlastní váhou těla. Cvičení propojuje jednotlivé svalové skupiny, tim pádem se necvičí analyticky jednotlivé svaly, ale celé svalové zřetězení těla. Mluvíme tedy o cvičení funkčním. Obtížnost je lehce dávkovatelná, umožní tak vytvořit individuální zátěž pro každého jedince. Cvičeni je vhodné pro všechny věkové kategorie. Od malých dětí po seniory. Od lidí, kteří nikdy necvičili a potřebují se zbavit bolesti, až po vrcholové sportovce.

Skupinové cvičeni se dělí na Redcord Sport a Redcord Medical. Pokud trpíte bolestmi ať už chronickými nebo akutními, je nezbytné nejdříve navštívit fyzioterapeuta individuálně.

Redcord Medical

Slouží jako pokračující lekce po individuální terapii. Každý klient dostane na míru vytvořený plán svého léčebného programu. Cvičí se ve skupince max. 6 lidí pod vedením fyzioterapeuta, který individuálně dohlíží na správnost provedení a upravuje dle potřeby zátěž klienta.

Redcord Sport

Je skupinové cvičeni pro max. 12 lidi. Každá jednotka je sestavena podle požadavku skupiny klientů. Opět je skupina vedena zkušeným Fyzijo trenérem, který dohlíží na správnost provedení a upravuje zátěž jednotlivých klientů.