Klasická relaxační a sportovní masáž

Masáže ve Fyzijo jsou cesta k relaxaci a uvolnění po náročném dni.

  • Potýkáte se se stresem a velkým napětím?
  • Potřebujete na chvíli vypnout, uvolnit se a hodit starosti za hlavu?

Právě k tomu jsou určeny Fyzijo masáže. Svěřte se do péče zkušenému masérovi, který vám v příjemné atmosféře uvolní svalové napětí. V chladném počasí si dopřejte důkladné prohřátí těla lávovými kameny nebo vyzkoušejte exotickou Havajskou masáž, která působí na všechny vaše smysly.

Jste profesionální nebo výkonnostní sportovci? Nebo jen rádi hledáte hranice svých fyzických možností? A jeden den potřebujete odpočinek a prokrvení namáhaných svalů? Objednejte se na sportovní masáž, při které se Fyzijo masér nebojí přitlačit a ani jeden sval nenechá bez povšimnutí.

Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k rychlejšímu odstranění únavy, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Velmi účinné jsou například u lidí se sedavým zaměstnáním, které trápí bolesti zad a šíje. Relaxační masáž tedy uvolňuje tělo a mysl, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad a ztuhlost šíje.

Sportovní masáž

Sportovní masáž odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva. Sportovní masáž je také preventivní, přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Vrcholoví sportovci využívají sportovní masáže především proto, aby zkrátili čas potřebný k regeneraci a zvýšili tak tréninkové dávky.