Havajská masáž a masáž lávovými kameny

Havajská masáž je už odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Havajská masáž „Lomi Lomi“ (neboli „laskavé ruce“), se odlišuje od klasické masáže střídáním dlouhých rytmických tahů prstů, dlaní a předloktí. Věnuje se komplexně celým zádům či celé dolní končetině, a to větší plochou předloktí, což je při masáži velice příjemné.

Člověk má tak pocit, že je o něj více a láskyplněji pečováno. Techniky „Lomi Lomi“ jsou velmi pomalé tahy, pohyb má vycházet z pohybů vln na moři – příliv a odliv mořské vody, která vás kolébá do hluboké relaxace, po jejíž skončení se budete cítit jako znovuzrozeni.

Účinky havajské masáže

  • Hluboce relaxuje a harmonizuje tělo
  • Odstraňuje svalovou bolest, napětí a únavu
  • Stimuluje krevní a lymfatický oběh
  • Zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém
  • Odstraňuje fyzické, mentální a energetické blokády
  • Detoxikuje organismus

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejúčinější přístupy k odstranění stresu. Dále také pomáhá při bolestech zad a kloubů. K masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně vedou teplo a přispívají k urychlení regenerace tkání.

Teplo pomocí lávových kamenů prostupuje do ztuhlých svalů. Zároveň je účinek podpořen masáží specifických tahů kameny. Lávové kameny mají také mimořádně silnou energetickou vibraci, která je využívána k odstranění blokád a rozproudění energie v celém těle.

Po této masáži prostoupí vaše tělo krásné uvolnění a hluboký pocit tepla a relaxace.