Redcord Fyzijo v Ostravě Porubě

Skupinová terapie Redcord Medical

Po ukončení individuální terapie je velmi důležité pokračovat ve cvičení. Tělo a svalově nervový systém pohyby rychle zapomíná. Aby se bolest nevrátila a držení těla zůstalo stejné, pokračuje se ve skupinové terapii Redcord, která navazuje na individuální terapii. Každý klient dostane na míru vytvořený plán svého léčebného programu.

Cvičí se ve skupince max. 6 lidí pod vedením fyzioterapeuta, který individuálně dohlíží na správnost provedení a upravuje dle potřeby zátěž klienta. Trvá 50 minut a je pro všechny věkové kategorie.
 
Rezervovat lekci


 

Redcord Fyzijo v Ostravě Porubě

Skupinová terapie Redcord Sport

Skupinová lekce v unikátním závěsném systému Redcord, působí preventivně proti bolesti pohybového aparátu. Díky závěsným lanám dochází při cvičení k nejefektivnějšímu zapojení všech svalů těla. Cílem je zvýšit svalový korzet těla, snížit riziko úrazu. Trénink je zaměřený na posílení středu těla a zvýšení stability. Cvičení je sestaveno vždy s lehčí a náročnější variantou, tak aby bylo pro každého klienta přínosné.

Speciálně vyškolený fyzijo trenér sestaví každou lekci se zaměřením na určité partie těla a zvolí náročnost, kterou daná skupina klientů bezpečně zvládne.


Redcord Sport je vhodné navštěvovat jako preventivní cvičení a jako následné cvičení po individuální terapii a skupinové terapii Redcord Medical. Lekce trvá 60 minut a je určena pro všechny věkové kategorie. Počet je omezen pouze pro 6 osob.

 
Rezervovat lekci

Pravidla Fyzijo

Rušení lekcí

Pokud se nemůžete dostavit na individuální či skupinovou terapii, informujte nás telefonicky nebo e-mailem 24h předem. Pokud tak neučiníte, jsme nuceni Vám účtovat 75% ceny terapie.

Dochvilnost

Prosíme o dochvilnost na individuální i skupinové terapie. Svou dochvilností berete ohled na ostatní klienty. Děkujeme!

Co si vzít s sebou?

Na terapii si přineste pohodlné cvičební oblečení a dobrou náladu. Těšíme se na Vás!

Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo si nejste něčím jisti? Napište nám, na e-maily odpovídáme zpravidla do 24 hodin.