Skupinové fitness lekce ve Velké Polomi

Zdravotní cvičení

Zdravotni cvičení je speciálně zaměřené cvičení, které slouží ke zlepšování fyzické kondice, protažení zkrácených svalů a nácviku správného držení těla. Zdravotní cvičení je velmi vhodné pro lidi se sedavým zaměstnáním, bolestmi zad, nadváhou, vadným držením těla, při poruchách koordinace pohybů, nebo pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici do vysokého věku.

Naši cvičitelé jsou vyškolení fyzioterapeuti, kteří při cvičení využívají řadu pomůcek jako jsou například overbally, velké míče, elastické pásy, gumy, balanční plochy apod. Lekce obsahuje posilovací, protahovací a uvolňovací cvičení.

Lekce trvá 60 minut a je určena pro všechny věkové kategorie.
 
Rezervovat lekci


 

Skupinové fitness lekce ve Velké Polomi

Funkční trénink

Funkční trénink kombinuje cvičení s vlastní váhou těla a balanční pomůcky. Cílem je zvýšit svalový korzet těla, snížit riziko úrazu a shodit přebytečná kila pod vedením fyzijo trenéra. Trénink je zaměřený na posílení středu těla a zvýšení stability. Cvičení je sestaveno vždy s lehčí a náročnější variantou, tak aby bylo pro každého klienta přínosné. Cvičení doplněno o závěrečný strečing.

Funkční trénink je určen pro všechny, kteří chtějí správně posílit svalové skupiny a zpevnit celé tělo.Lekce trvá 60 minut a je určena pro všechny, kteří chtějí cvičit a mít zdravě fungující tělo.
 
Rezervovat lekci


 

Skupinové fitness lekce ve Velké Polomi

Intervalový trénink

Intervalový trénink je intenzivní cvičení, které nastartuje spalování. Trénink je veden fyzijo trenérem a je zaměřen na posílení všech partií těla s vysokou intenzitou pro snadné hubnutí. Při lekci se využívá cvičení s vlastní váhou těla a pomůckami jako jsou expandery, činky, balóny, balanční pomůcky a další.

Lekce trvá 60 minut a je určena pro všechny, kteří chtějí účinně zpevnit celé tělo a zhubnout.
 
Rezervovat lekci


 

Skupinové fitness lekce ve Velké Polomi

Body Attack

Body Attack kombinuje prvky kruhového tréninku, posilování s vlastní váhou těla a koordinačních prvků, to vše ve vysoké intenzitě. Při lekci dosáhnete maximálního výkonu, nastartujete spalování, vytvarujete jednotlivé partie těla a vyzkoušíte si hranice Vaších možností.

Lekce trvá 60 minut a je určena pro všechny, kteří se chtějí dostat do kondice.
 
Rezervovat lekci

Pravidla Fyzijo

Rušení lekcí

Pokud se nemůžete dostavit na individuální či skupinovou terapii, informujte nás telefonicky nebo e-mailem 24h předem. Pokud tak neučiníte, jsme nuceni Vám účtovat 75% ceny terapie.

Dochvilnost

Prosíme o dochvilnost na individuální i skupinové terapie. Svou dochvilností berete ohled na ostatní klienty. Děkujeme!

Co si vzít s sebou?

Na terapii si přineste pohodlné cvičební oblečení a dobrou náladu. Těšíme se na Vás!

Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo si nejste něčím jisti? Napište nám, na e-maily odpovídáme zpravidla do 24 hodin.